Запрошуємо на День відкритих дверей!

Напередодні шкільних осінніх канікул викладачі інституту запросили старшокласників Ніжина, Ніжинського, Бобровицького та Бахмацького районів на День відкритих дверей.

Вибрати професію – це означає самореалізуватися і бути задоволеним життям. А правильний вибір забезпечує швидке професійне зростання, робить працю радісною та творчою. Саме тому представники інституту з профорієнтаційними візитами відвідали понад 20 шкіл та навчальних закладів.

У ході зустрічі студенти отримали детальну інформацію про наш інститут, факультети та спеціальності, перспективи працевлаштування. Всім учасникам роздано профорієнтаційні матеріали для детального ознайомлення з умовами вступу до ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут».

Школярі розповіли, що своє майбутнє пов’язують з цікавою, престижною роботою, що допоможе їм самореалізуватися, досягти матеріального благополуччя, економічної незалежності, тому їхню увагу було звернуто на перспективу працевлаштування за набутою професією після закінчення інституту.

Старшокласники поставили багато запитань, зокрема щодо стипендіального фонду, умов оплати за навчання та проживання в гуртожитках, студентського дозвілля, міжнародного навчального та практичного стажування.

В підсумку варто зазначити, що сьогодні ми робимо лише початок справи, а вдалий вибір професії залежить від кожного випускника школи окремо.

Бажаємо усім випускникам зробити його правильним!!!

Галина Македон,
завідувач кафедри менеджменту

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net