Загальнолюдські цінності: обласний освітній форум

20 вересня у Чернігові відбувся обласний освітній форум «Загальнолюдські цінності як невід’ємна складова виховного процесу Нової української школи». У його роботі взяли участь і представники інституту: доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Вікторія Хомич та провідний фахівець відділу виховної роботи та студентських справ Галина Македон.

Учасниками Форуму стало понад 300 освітян області: представників шкіл, ліцеїв, ВНЗ, районів і області. Із вступною доповіддю виступи начальник Управління освіти і науки Микола Конопацький та заступник голови, керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова.

Основними блоками Форуму і паралельно дискусійними питаннями були:

  • формування патріотичних поглядів, понять, переконань української молоді. Суперечності між об’єктивним зростанням вимог суспільства та реальним станом;
  • морально-правове виховання: взаємодія педагогів, батьків та громадськості. Дитина – об’єкт чи суб’єкт морально-правового виховання?;
  • особистий освітній простір. З чого він складається? Інтернет, телебачення, гуртки, секції. Коло спілкування.

Форум дав змогу нашим представникам почути різні думки і підходи з приводу сучасних методів виховної роботи в освітній сфері та дав змогу винести нові корисні і цікаві форми для успішного їх втілення в інституті. .

Галина Македон, провідний фахівець

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net