З Днем визволення міста Ніжина від нацистських окупантів

Ось знову Ніжин прапорами вбраний.
І стелить осінь жовті килими.
Ми знову відзначаємо цю дату
Згадавши, як на битву йшли вони...

15 вересня колективи інституту й коледжу відзначили 72 річницю Дня визволення міста Ніжина від нацистських загарбників у роки Другої світової війни. Студенти та викладачі наших навчальних закладів взяли участь у загальноміській урочистій ході та покладанні квітів до Пам’ятного знаку загиблим землякам у роки Другої світової війни 1939-1945 рр. і провели мітинг-реквієм біля обеліска Герою Радянського Союзу С.П.Моховому й пам’ятника гвардії майору І.Л.Хайтовичу.

Полита священною кров’ю земля Ніжинщини пам’ятатиме вічно тих, хто загинув у боях. Пройдуть роки, десятиліття, вік за віком прошумлять над землею, прийдуть нові покоління, але вічно будуть живі Герої в пам’яті людській.

Світлом вдячної пам’яті, любові, скорботи нашої нехай осяються імена загиблих бійців найстрашнішої війни в історії людства та війни теперішньої. Але силу, а не слабкість породжує вона, – силу впевненості в непереможності народу, закоханого у свою Вітчизну, та вдячність людям, які віддали свої життя в ім’я наших.

Шановні ветерани війни, ветерани праці, діти війни, прийміть щиросердечні слова вдячності за ваш подвиг. Бажаємо вам та всім ніжинцям міцного здоров’я, щастя і добробуту, миру і процвітання, злагоди і достатку!

Слава людям, що рідне місто прикрашають! Слава і хвала нашим ветеранам та учасникам бойових дій, а полеглим за волю, за право жити в європейській країні – Вічна пам’ять.

Нехай живеться мирно на землі,
І хай не буде війн у ріднім краї,
І вічна слава, воїне, тобі!
Тебе в цей день ми всі вітаєм!

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net