З Днем працівника освіти!

Щорічно першої неділі жовтня в Україні відзначається День працівників освіти, тому 4 жовтня в актовому залі інституту пройшли урочистості з нагоди професійного свята.

Викладачі виховують і навчають, радять і допомагають, сіють зерна добра, людяності, професіоналізму. Ми пишаємося тим, що нині в інституті працює 74 викладачі з великим досвідом науково-педагогічної роботи: 13 докторів та 48 кандидатів наук, серед яких відмінники освіти України, відмінники аграрної науки і освіти, заслужений працівник народної освіти, заслужений працівник сільського господарства України та заслужений економіст України.

 

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук. Вона побажала всім колегам міцного здоров’я, натхнення, творчих успіхів та сімейного благополуччя.

За добросовісне виконання своїх посадових обов’язків, активну навчально-науково-методичну діяльність, а також з нагоди Дня працівників освіти подякою Ніжинського агротехнічного інституту відзначено старшого викладача кафедри транспортних технологій Ілхома Махмудова, асистента кафедри обліку і оподаткування Анну Бережняк,

 

асистента кафедри транспортних технологій Андрія Дворника, секретаря навчальної частини Світлану Залозну.

 

Працівник освіти – це не лише викладач, це всі ті, хто трудяться на благо студента, аграрної освіти, рідного інституту: бібліотекар, бухгалтер, черговий, методист, лаборант, прибиральник, комендант.

 

 

То ж щирі слова вдячності лунали зі сцени на їх адресу, а творчі вітання від студентів інституту зробили цей день по справжньому святковим.

 

Спасибі вам за юність і за щастя
Спасибі, що уміли розуміть
Що показали нам усе прекрасне
І шо знання навчили полюбить
Бо у житті все може помінятись
Та біле білим лишиться завжди
Бажаємо частіше посміхатись
І щоб в житті не знали ви біди
Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net