З Днем народження, наша Alma-mater!

Сьогодні інститут святкує 122 річницю з дня заснування. Протягом цих років навчальний заклад пройшов шлях від ремісничого училища до вищого навчального закладу, що готує магістрів.

У минулому столітті переломним моментом стало створення технікуму механізації сільського господарства. Саме цей навчальний заклад підготував сотні фахівців для сільського господарства не лише регіону, а і України. І лише події Другої світової війни змусили одного разу припинити навчальний процес, та відразу ж після визволення Ніжина навчання відновилося.

За роки незалежності почався період активного розвитку навчального закладу – у 1993 році його реорганізовано у Ніжинський агротехнічний коледж, що з 1996 року ввійшов до складу Національного аграрного університету – базового, рідного Університету, старшого брата і наставника.

У 2001 році навчальний заклад акредитовано за ІІІ рівнем і він став інститутом. І вже з 2008 року ми носимо сучасну назву – Ніжинський агротехнічний інститут Національного університету біоресурсів і природокористування України.

За словами «Ніжинський агротехнічний» стоять покоління студентів і викладачів, співробітників, меценатів, друзів. Головне залишається незмінним – якісно готувати практично підготовлених фахівців для агропромислового комплексу області і України.

З Днем народження, наш Інститут! Нових спеціальностей, сучасних лабораторій, цікавих проектів, потужних наборів, високих врожаїв та вдячних випускників на многії літа!

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net