Ярмарки професій стартували: Прилуки

23 березня 2018 року в Прилуцькому професійному ліцею (м. Прилуки, вул. Київська, 337) відбувся ярмарок професій для випускників загальноосвітніх шкіл міста та району. Організатор заходу – Прилуцька міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості.

Відкриття «Ярмарки професій» здійснила керівник Прилуцької РМФ Чернігівської ОЦЗ Татарченко Л.О. Працював консультаційний пункт служби зайнятості, де всі бажаючі мали змогу отримати індивідуальні консультації фахівців з профорієнтації.

У рамках ярмарку професій – презентація професійно-технічних та вищих навчальних закладів. Доцент кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту Зоряна Овчарик та доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін Любов Дяченко розповіли, що змінилося в нашому інституті і яким буде вступна кампанія 2018 року.

   

Зацікавила майбутніх абітурієнтів можливість взяти участь в олімпіаді та одержати додаткові бали до сертифікатів ЗНО, ліцензування нової спеціальності – «Агрономія», можливість продовжити навчання в магістратурі, пройти стажування за кордоном. Бажаємо всім випускникам успішно здати всі ЗНО, які визначило для них Міністерство та вступити на омріяну спеціальність.

Зоряна Овчарик,
 доцент кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту
 

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net