Ягідництво, як перспективна галузь аграрного бізнесу

15 липня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із заступником голови ОДА Олександром Савченком, а також представниками підприємств, які вирощують або планують вирощувати ягідні культури, провели практичну нараду з питань розвитку ягідництва на базі двох передових підприємств області.

Однією з таких баз є ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут". Учасники цього семінару також відвідали дослідне поле Ніжинського агротехнічного інституту на якому під посадками малини зайнято 2 га. Було продемонстровано крапельна технологія під час поливу малини з одночасним внесенням мінеральних добрив.

Головна ідея співпраці ФГ «Ніжин Агроінвест», керівник Андрій Білий, з навчальним закладом в тому, щоб студент в ході навчання набували практичого досвіду та відразу після закінчення гарантували собі робочі місця.

Як зазначив під час зустрічи Андрій Прокопенко: "Ягідництво є одним із перспективних напрямків розвитку і наші ґрунти ідеально підходять для цього і природно, що саме Чернігівщина має стати передовою в цій галузі. Впевнений, що всі отримані знання будуть практично застосовані у господарствах області".

    

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net