Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми та технології аграрного сектору України»

21 листопада на факультеті інженерії та енергетики була проведена всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми та технології аграрного сектору України».

У роботі конференції взяли участь понад 140 учасників з 8 навчальних закладів України: викладачі, студенти, аспіранти, молоді науковці і досвідчені вчені.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук, яка побажала всім плідної наукової роботи.

На пленарному засіданні д.т.н., професор, завідувач кафедри агроінженерії Сергій Фришев доповів про рейтинг Національного університету біоресурсів і природокористування, який увійшов в десятку найкращих ВНЗ України. Д.т.н., професор, завідувач кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Віталій Василенко виступив з доповіддю «Інноваційна технологія збирання врожаю». К.т.н., доцент, кафедри загально інженерних дисциплін Олег Литвинов розповів про Апарат Фур’є в дослідженні машин, а к.т.н., в.о. декану факультету агротехнологій та економіки Василь Кулик представив результати дослідження щодо зменшення енергетичних втрат решітних зерноочисних машин за рахунок обґрунтування параметрів та режимів руху приводних механізмів решітних станів.

Після перерви учасники конференції продовжили роботу на секціях:
  1. Машини для землеробства. Машини для тваринництва та кормо виробництва. Дослідження та випробування. Нові конструкції машин. Енергозберігаючі технології.
  2. Відновлювальні інноваційні технології та матеріали в аграрному секторі.
  3. Використання електротехнологій в сільському господарстві.

Дякуємо всім учасникам конференції та бажаємо творчих успіхів.

Микола Ікальчик,
доцент кафедри агроінженерії

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net