Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку аграрного сектору України»

30 листопада на факультеті інженерії та енергетики ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку аграрного сектору України».

В роботі конференції прийняли участь викладачі, студенти, аспіранти, молоді науковці і досвідчені імениті вчені, всього понад 100 учасників з 8 навчальних закладів України.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук, яка побажала всім плідної наукової роботи.

 

На пленарному засіданні виступили: д.т.н. професор завідувач кафедри агроінженерії Фришев С.Г. з доповіддю «Транспортно-логічні системи збирання цукрових буряків»; д.т.н. професор завідувач кафедри електрифікованих технологій в аграрному виробництві Василенко В.В. з доповіддю «Застосування нанотехнологій для підвищення продуктивності сільського господарства»; к.т.н., доцент, декан факультету інженерії та енергетики Кушніренко А.Г. з доповіддю «Особливості дослідницької та наукової роботи зі студентами»; к.т.н., доцент Ікальчик М.І. виступив з доповіддю «Наукова робота студентських гуртків».

 

В доповіді було проаналізовано роботу гуртка «Юний дослідник»; студент факультету інженерії та енергетики Кобзар О.М. з доповіддю «Актуальні питання охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області».

 

Після перерви учасники конференції продовжили роботу за трьома секціями:

  1. Машини для землеробства. Машини для тваринництва та кормо виробництва. Дослідження та випробування. Нові конструкції машин. Енергозберігаючі технології.
  2. Відновлювальні інноваційні технології та матеріали в аграрному секторі.
  3. Використання електротехнологій в сільському господарстві. 

 

Дякуємо всім учасникам конференції.

Микола Ікальчик,
доцент кафедри агроінженерії

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net