Влада Сердюк – переможниця ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

06 березня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся ІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Цього року інститут представляла студентка факультету агротехнологій та економіки Влада Сердюк (керівник – Вікторія Хомич, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін), яка за результатами ІІ (обласного) етапу конкурсу посіла І місце серед нефілологічних закладів вищої освіти.

У фінальному етапі конкурсу взяли участь кращі знавці української мови, учні та студенти закладів освіти усіх форм власності гуманітарного та технічного профілів навчання у кількості 339 осіб із 13 областей України.

Підсумки фінального етапу оголошені 7 травня наказом Міністерства освіти і науки України (Наказ МОН №513 від 07.05.2021).

Влада увійшла до списку переможців ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти негуманітарного профілю та нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо переможницю Міжнародного конкурсу Владу Сердюк і її керівника Вікторію Хомич та бажаємо нових успіхів, творчого натхнення та подальших звершень.

   
Олександр Сидорович,
завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net