Візит до Українського аграрного ліцею

30 січня представники інституту на чолі з директором Василем Лукачем відвідали Український аграрний ліцей в Умані спільно з директором приватного сільськогосподарського підприємства «Пісківське» Валерієм Колошею.

Профорієнтаційна робота – в глобальному своєму розумінні є надзвичайно важливою для аграрної освіти. «Ламання стереотипів» непрестижної роботи фермера, аграрія – по суті спільна задачі всіх аграрних ВНЗ України. Український аграрний ліцей є унікальним в тому плані, що це приватний академічний навчальний заклад для учнів 10-11 класів, мета якого – підготувати активну та ініціативну молодь, вмотивовану та готову до роботи в аграрному секторі країни та до міжнародного співробітництва.

Зустріла нашу делегацію до якої входили старший викладач кафедри бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту Олександр Кушніренко, старший викладач кафедри аграрної економіки Галина Македон, завідувач лабораторії рослинництва Ілля Царук та студент Андрій Любченко ліцейська «welcome-team», які розповіли про свій ліцей. «Маршрут» (розпорядок) дня складається з трьох навчальних занять, що тривають пару, заняття в студіях та час на самопідготовку. Сучасні методи освіти, партнерські відносини з тьюторами (вчителями), екскурсії на провідні аграрні підприємства – все це в комплексі робить заняття цікавими і вчить ліцеїста самостійно опрацьовувати значні масиви інформації. Цікаво, що за свої успіхи вони отримують не оцінки, а гроші – «юали (UAL)», якими сплачують за навчання та отримують різноманітні блага. Адже девіз ліцеїстів «Вчимося, щоб робити, робимо, щоб навчатися, заробляємо, щоб жити».

Продовжилося спілкування з директором ліцею Оленою Ярошинською та керівником молодіжної громадської організації «Майбутні фермери України» Катериною Замулянець. У ході розмови вони розповіли про досвід відкриття даного навчального закладу, систему організації навчання та почули про діяльність нашого інституту. У результаті зустрічі намічено перспективи співпраці та заплановано перші конкретні заходи, серед яких тренінг від ГО «Майбутні фермери України», відбір на який відбудуться на базі інституту вже 12 лютого.

Галина Македон, старший викладач

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net