Вітаємо випускників 2023 року!

30 червня в стінах інституту відбулося вручення дипломів випускникам освітнього ступеня "Бакалавр".

І хоча переважна більшість з них, як ми всі твердо переконані, невдовзі продовжить навчання на магістерських програмах, все-таки цей день – день підведення підсумків.

Сьогодні наша Україна відстоює свою незалежність і соборність, своє майбутнє. Кожен робить свій внесок у Перемогу над російським агресором. Та, нажаль, є і ті, хто поклали на вівтар Перемоги України найцінніше – своє життя. Їх пам’ять та пам'ять всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Зі словами вітання, вдячності, підтримки до випускників звернувся директор інституту Василь Лукач: "Сьогодні ми з гордістю дивимося на наших молодих випускників, адже саме ви творите історію навчального закладу, історію нашої держави. Не припиняйте навчатися, розвивайтеся і рухайтеся тільки вперед до розквіту нашої України! А двері нашого закладу завжди відкриті для вас".

Приємно, що в такий урочистий день до навчального закладу завітав представник фірми PÖTTINGER – регіональний менеджер по Чернігівській області Богдан Мула. Він розповів, що в рамках співпраці з інститутом передає навчально-методичну літературу практичного спрямування для майбутніх агроінженерів, інженерів з агрономії, тваринництва та щиро побажав випускникам знайти свій успішний шлях в житті!

Першими дипломи освітнього ступеня "Бакалавр" отримали випускники спеціальностей "Агроінженерія" (групи БМ191 та БМ202ск), "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (групи БЕ191 та БЕ212ск) та "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)" (група БТ191).

Свої дипломи про базову вищу освіту отримали випускники факультету агротехнологій та економіки: спеціальностей "Облік і оподаткування" (група БО191), "Менеджмент" (група БА191).

Цьогоріч дипломи бакалавра отримав перший випуск спеціальності "Агрономія" (групи Багр191 та Багр202ск).

І звичайно ж, куди без пісні. Музичне вітання Світлани Ігнатової звучало для випускників, викладачів, батьків, адже ми переконані "Все буде Україна!"

Дорогі наші випускники-бакалаври!
Щастя вам у кожній миті, успіхів у кожній справі,
любові та добробуту у Ваших родинах.
Не зупиняйтесь на досягнутому. Вперед до нових вершин,
а ми завжди Вам допоможемо їх підкоряти.
Вітаємо випускників з отриманням диплому бакалавра
і бажаємо їм успішного вступу до магістратури інституту
та НУБіП України!
Ірина Демчук, заступник директора
з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net