Вітаємо призера Дмитра Тонконога

11 квітня на базі кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету у місті Кропивницький проходили ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» (за спеціальністю «Галузеве машинобудування») та Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Досягнення та перспективи галузі виробництва, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції».

В олімпіаді взяли участь представники більше ніж 20-ти закладів вищої освіти з усієї України.

Олімпіада проходила в два тури: перший – тестові завдання (25 питань, які дозволять журі визначити рівень знань за фахом), другий тур – письмове завдання, що полягало у виявленні у студентів практичних навичок.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» (за спеціальністю «Галузеве машинобудування») Дмитро Тонконог, студент факультету інженерії та енергетики, група БМ-151, посів ІІІ місце.

На конференції «Досягнення та перспективи галузі виробництва, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції» Дмитро Тонконог посів ІІ місце з доповіддю: «Вплив музики на збільшення виробництва молока у корів».

Наукові керівники: к.т.н., доцент кафедри агроінженерії Ікальчик М.І. та к.т.н., старший викладач кафедри транспортних технологій Махмудов І.І.).

Кращі доповіді рекомендовано до опублікування у збірнику тез студентів, аспірантів та молодих вчених ЦНТУ «Досягнення та перспективи галузі виробництва, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції».

Студентські олімпіади – чудова школа формування висококваліфікованого спеціаліста та майбутнього науковця.

Микола Ікальчик,
доцент кафедри агроінженерії

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net