Вишиванка – твій генетичний код

18 травня – Всесвітній день вишиванки – свято, що об’єднує українців всіх поколінь в усіх куточках світу. Тож викладачі та студенти інституту долучилися до акції та зробили пам’ятне фото біля Кобзаря українського народу – Тараса Шевченка.

Наш навчальний заклад виступає не за показний патріотизм, та вишиванка – це той мінімальний зовнішній прояв внутрішнього стану. Проблема багатьох українців, в тому, що мало хто знає історію і значення вишиванки, і чому її слід носити.

За останні роки свято набуло масштабного рівня. Нині – це вже не просто одяг, а символ української нескореності, свободи, солідарності з українцями по всьому світу. Це щось дуже особливе, рідне, святе. Вишиванка – символ, що зберігає коріння народу, ідентичність, самоусвідомлення. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Та більше того, у вишиванці зашифровано наш генетичний код.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net