Виробництво - частина навчального процесу

Сучасні аудиторії, лабораторії та виробництво – невід’ємні складові навчального процесу. Для сьогоднішніх інженерів аграрного виробництва застосування дуальної системи освіти є можливістю отримати наочні практичні уміння та навички.

26 жовтня в рамках вивчення дисципліни «Трактори та автомобілі» для студентів групи БМ-161 було проведено екскурсію лінією складання тракторів ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА» в м. Ніжин.

ТОВ "Укравтозапчастина" включає в себе завод випуску тракторів марки МТЗ за ліцензією ВО "РУП "Мінський тракторний завод" (Республіка Білорусь). Заводом налагоджений випуск 45 модифікацій тракторів і спецтехніки. Також розпочато виробництво тракторів під власною торгівельною маркою «Кий».

Заступник директора Олександр Возній познайомив студентів з усіма етапами виробництва: від лінії складання до обкатки. Складання тракторів проводиться із зібраних або частково зібраних складових комплектів двигуна, трансмісії, кабіни. Вузли та механізми тракторів поступають на лінію виробництва, складаються в один агрегат.

Студенти познайомилися з процесом гарячої обкатки, де протягом години інженери комплексно перевірили робочий стан всіх вузлів. Особливу увагу приділено керуванню та гідравлічній системі. Якщо знаходять будь-які недоліки, комплектуючі замінюються і відправляються постачальникам.

Після перевірки та відповідних регулювань силова частина трактора відправляється до фарбувальної камери для нанесення контрольного шару фарби. Завдання наступного посту виробництва – встановлення кабіни, коліс та комплектуючих. Потім трактор з’їжджає із складальної лінії на стенд випробування різних швидкісних режимів.

Після стендових випробувань трактор виїздить на перший свій пробіг територією, де перевіряються основні параметри стійкості та керованості ходової частини та гальм.

Студенти разом зі спеціалістами отримали можливість проїхати перше коло на новому тракторі. Екскурсанти ознайомилися з останнім п’ятнадцятим постом виробництва, де остаточно встановлюються всі складові, клеються наклейки та пломби.

Андрій Дворник,
асистент кафедри машин та обладнання АПВ

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net