Випуск 2018 – шлях в успішне професійне життя розпочато!

27 червня 2018 року у ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврів.

 

140 випускників – інженерів, енергетиків, транспортників, менеджерів, обліковців цього року вступають у доросле життя. Радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

Теплі і щирі слова вітання пролунали від директора інституту Василя Лукача. Він привітав випускників з початком нового етапу їх життя, побажав їм успішної кар’єри, міцного здоров’я, реалізації всіх задуманих планів та запросив продовжити навчання в магістратурі інституту та вручив дипломи з відзнакою та листи подяки за активну участь у наково-дослідній роботі та громадському житті інституту кращим із кращих – Ніні Кошовій, Яні Олещенко і Дарині Хоменко.

 

Традиційно родинним для нашого колективу є випускний, то ж зі словами вдячності, побажаннями та батьківськими настановами виступила мати випускника факультету інженерії та енергетики Галина Чобітько. Вона подякувала керівництву, викладачам, всьому персоналу за умови навчання, знання і досвід, які протягом цих років вони вклали в своїх студентів та побажала кожному випускнику знайти своє місце в житті.

І от настала урочиста мить – вручення дипломів.

Декан факультету інженерії та енергетики Анатолій Кушніренко розпочав цю відповідальну місію і вручив дипломи випускникам напряму підготовки «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва»

 

груп БМ141 (фото вручення) (куратор Ілхом Махмудов)

та БМ152ск (фото вручення) (куратор Сергій Кушнарьов) – самої давньої спеціальності інституту.

Далі на сцену піднялися фахівці напряму підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі»

група БЕ141 (фото вручення) (куратор Валентина Ожема)

та БЕ152ск (фото вручення) (куратор Олександр Заболотній).

З вітальним словом до своїх випускників звернулася декан факультету економіки, менеджменту та логістики Наталія Царук, яка подякувала всім за наполегливість в навчанні, активність та цілеспрямованість та запросила продовжити навчання в інституті, адже вчитися треба завжди – «хочеш жити – вмій навчатись».

 

Дипломи бакалаврів отримали випускники напряму підготовки «Облік і аудит»

група БО141 (фото вручення) (куратор Зоряна Овчарик) та БО152ск (фото вручення) (куратор Анна Бережняк)

ну і звичайно випускники напряму «Менеджмент» групи БА141 (фото вручення) (куратор Олександр Сидорович).

І нарешті на сцену піднялися випускники першого випуску напряму підготовки «Транспортні технології»група БТ151ск (фото вручення) (куратор Сергій Паливода).

Цього року факультет успішно пройшов первинну акредитацію (Рішення акредитаційної комісії від 12 червня 2018 року - http://ak.gov.ua/index.php/protokolu-zasidanj) і от маємо результат. 

Від імені всіх випускників зі словами вдячності звернувся голова студентської ради факультету інженерії та енергетики Олександр Чобітько, який підкресллив, що студенські роки дійсно незабутні і йому вони дали не лише фахові знання, а і допомогли стати особистістю, лідером. І вже маючи пропозиції з першим робочим місцем він залюбки продовжить здобувати ступінь магістра в рідному інституті.

 

У подарунок колишнім студентам лунали пісні у виконанні Максима Остапка, Світлани Подкользіної,

  

  

випускника інституту минулих років Сергія Юскевича, Олени Хілько та Людмили Хліб,

    

ну і звичайно виступ інститутської команди КВН «2х2»,

  

чий виступ завершився знаковими словами Євгена Семенка:

Хай недоспані ночі даються взнаки,
Хай шлунок бурчить, як той трактор.
Я йду на навчання і пройдуть роки –
Ніколи не забуду цей заклад!

Нехай нелегкою є доля твоя,
І життя, як стрибки на батуті.
Я гордий тим що стежка моя
Проходила в цім інституті!!!

 

Ну і звичайно, яке ж це свято, якщо не фотосессія з одногрупниками, друзями, батьками, викладачами в новому вестибюлі нашого навчального закладу!

  
    
  
  
 

Шановні випускники! Бажаємо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів!

 
Ірина Демчук,
в.о. заступника директора з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net