Війна, якої немає: погляд крізь призму людського життя

Протягом жовтня в Чернігові триває обласна патріотично-виховна програма «Війна, якої немає!», суть якої показати події українсько-російського конфлікту такими, як не покажуть в новинах. 18 жовтня учасниками програми стали і першокурсники інституту в межах вивчення дисципліни «Історія України».

Головною складовою програми стала переїзна виставка «Блокпост пам’яті», яку привіз волонтер місії «Евакуація 200» Павло Нетьосов, що займається пошуком, упізнанням і поверненням додому тіл загиблих бійців. Дана виставка є лише частиною, що на постійній основі знаходиться на третьому поверсі Національного військово-історичного музею. В Чернігові ж вона тимчасово розмістилася в приміщенні Обласного кіно-культурного мистецького центру

«Всі ми розуміємо, що АТО не може тривати три роки, це війна і про це не можна не говорити». Основа виставки – речі вивезені після боїв, що якнайкраще демонструють всю реальність подій, а також спеціальні «скриньки пам’яті про героїв», історії хлопців, що віддали своє життя за Батьківщину – їх особисті речі і портрети.

За ідеєю програми екскурсія проходила по принципу «рівний-рівному», тому екскурсоводами виступали голова Студентської ради Андрій Калінін та голова студентського профбюро Галина Македон, яким напередодні провели спеціальний тренінг.

Під час екскурсії студенти переглянули документальні фільми, потім подивилися фільм про події в Донецькому аеропорту та увіковічнили пам’ять бійців символічним флеш-мобом «Хто сказав неВійна?».

Програма виконала свою місію. Дякуємо організатором за їхню працю.

Та пам’ятаймо, що Герої не вмирають!

 

Галина Македон, старший викладач

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net