ВИЇЗНІ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ – ВАЖЛИВИЙ ЕТАП У ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ

10 травня на базі навчально-науково-виробничого підрозділу інституту відбулося бінарне заняття студентів спеціальностей «Агрономія», «Облік і оподаткування» та «Менеджмент».

На заняття були запрошені директор інституту Василь Лукач, декан факультету агротехнологій та економіки Галина Македон та в.о. завідувача кафедри обліку і оподаткування Наталія Царук.

У ході заняття директор інституту Василь Лукач розповів про шляхи вдосконалення виробництва, способи економії фінансово-матеріальних ресурсів та на конкретних прикладах показав як отримати максимальний прибуток при мінімально-оптимальних витратах.

Студенти мали змогу відчути себе керівниками фермерських господарств. Майбутні фахівці розраховували потребу в насінні, засобах захисту рослин, пально-мастильних матеріалах, послугах; оформляли первинні документи; відображали господарські операції в обліку та визначали економічну ефективність вирощування соняшнику за різними технологіями.

Загалом виїзне бінарне заняття є цікавою альтернативою парам в аудиторії, адже активізує логічну й емоційну пам'ять, загострює увагу та сприяє розвитку аналітичних можливостей і винахідливості студентів.

Ольга Панченко, старший викладач кафедри обліку і оподаткування
Ілля Царук, завідувач лабораторії рослинництва, асистент кафедри агрономії

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net