VІІ Фестиваль студентської науки НУБіП – успішний для інституту

18 травня в Національному університетів відбулося нагородження переможців традиційного Фестивалю студентської науки. Серед нагороджених – два наукові гуртки інституту.

Загалом в НУБіП України функціонує 228 студентських наукових гуртків (не враховуючи відокремлених підрозділів), тому програма Фестивалю була насиченою та тривалою. Під час першого етапу, який тривав майже два тижні старости гуртків презентували здобутки гуртка, звіт про його діяльність та плани розвитку на наступний рік.

Так 3 травня староста гуртка «Юний дослідник» кафедри експлуатації машин і технічного сервісу інституту (відповідальний доцент Микола Ікальчик) Олексій Руденко презентував результати роботижурі механіко-технологічного факультету НУБіП. Як результат – вихід до другого туру як кращого гуртка відокремленого підрозділу на факультеті.

Аналогічний результат і в гуртка «Сучасний економіст» кафедри аграрної економіки (відповідальний старший викладач Галина Македон), староста якого Андрій Калінін звітувався 11 травня перед журі економічного факультету Університету.

То ж 15 травня обидва ці гуртки вже змагалися в другому етапі, до якого вийшли 16 команд з базового закладу і 7 – з регіональних підрозділів. У результаті запеклої боротьби і жвавих обговорень було визначено переможців.

І от 18 травня нагороди і подарунки (настільні ігри «Монополія Україна») знайшли своїх володарів:

  • гурток «Юний дослідник» – переможець номінації «Майбутнє української науки»
  • гурток «Сучасний економіст» – переможець номінації «Фаворит VII «Фестивалю студентської науки – 2018».

Вітаємо з успішними результатами студентів гуртків та бажаємо подальших наукових звершень.

Ікальчик Микола, Македон Галина,
керівники гуртків

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net