Відкриття центральної частини навчального корпусу у день Покровського ярмарку

Сьогодні у ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» незвичайний, урочистий, радісний день – день відкриття центральної частини навчального корпусу. І знаково, що це відбулося саме напередодні одного з найбільших християнських свят – Покрови Пресвятої Богородиці.

На урочистості завітали голова Чернігівської обласної державної адміністрації КУЛІЧ Валерій Петрович, делегація Національного університету біоресурсів і природокористування України у складі: ректора НІКОЛАЄНКА Станіслава Миколайовича, першого проректора ІБАТУЛЛІНА Ігоря Ілліча, проректора з навчальної і виховної роботи КВАШІ Сергія Миколайовича, проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності ІЩЕНКО Валерій Васильович, учений секретар БАРАНОВСЬКА Оксана Дмитрівна; начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації ВДОВЕНКО Ігор Станіславович, Ніжинський міський голова ЛІННИК Анатолій Валерійович, перший заступник голови Ніжинської районної державної адміністрації БАТРАК Сергій Анатолійович, голова Ніжинської районної ради БУЗУН Олег Віталійович, обласний благочинний, настоятель собору Всіх Святих Отець Сергій, настоятель храму Святої Покрови Михаїл Якубів.

У вітальному слові директор інституту Лукач Василь Степанович висловив подяку гостям свята й усім, хто долучився до благородної справи розбудови навчального закладу.

Щиро привітав колективи навчальних закладів голова Чернігівської обласної державної адміністрації Куліч Валерій Петрович.

Ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Ніколаєнко Станіслав Миколайович запевнив колективи інституту та коледжу в надійній підтримці в усіх починань і в науковій, і в навчальній та виробничій діяльності. Побажав студентам та співробітникам навчальних закладів єдності та невпинного руху вперед.

Народний депутат України Кодола Олександр Михайлович долучився до привітань, які звучали на адресу інституту.

Отець Сергій та отець Михаїл благословили всіх присутніх на добрі справи, міцні знання та служіння рідному закладові.

Директор інституту висловив щиру вдячність керівнику та працівникам будівельної фірми «Надія України» за високий професіоналізм і дієву допомогу в облаштуванні центральної частини навчального корпусу інституту та подякував колегам і своїм надійним помічникам – голові профкому Заверткіну Анатолію та заступнику з адміністративно-господарської роботи Івановському Андрію. Висловив дяку народному депутатові України Давиденку Валерію Миколайовичу за фінансову підтримку та всім співробітникам і студентам.

Право перерізати святкову стрічку було надано голові Чернігівської облдержадміністрації Кулічу В.П., ректору університету Ніколаєнку С.М. та директору інституту Лукачу В.С.

Після урочистого відкриття центральної частини навчального корпусу всі присутні були запрошені на щорічну студентську виставку «Барви осені», де було представлено створені студентами зразки художньої творчості та прикладного мистецтва, страви української кухні. Гості із задоволенням куштували смаколики та купували вироблені власноруч студентами інституту й коледжу обереги, вишиті картини та рушники тощо.

Нехай Покрова Божої Матері захищає всіх від життєвих негараздів та дарує мир, злагоду і добробут Україні!

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net