Відбулася двостороння онлайн-зустріч викладачів інституту та міського голови Ніжина з представниками Пенсільванського університету

2 червня у стінах Ніжинської міської ради пройшла онлайн-зустріч представників вищих учбових закладів Ніжина та Стейт-Коледжу (штат Пенсильванія США).

Від Ніжина на зустрічі були присутні: міський голова Олександр Кодола, начальник сектору інвестиційної діяльності відділу економіки та інвестиційної діяльності Юлія Кузьменко, головний спеціаліст Катерина Хуторка, представники Ніжинського агротехнічного інституту: декан факультету агротехнологій та економіки Галина Македон, заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук, завідувач кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Роман Калініченко.

Заступник керівника програми USAID DOBRE Бурдавіцин Максим, Світлана Буджак-Джонсон, громадська активістка, перекладачка.

Від ПенСтейту: Діана Берінг, заступниця декана Коледжу сільськогосподарських наук Пенсільванського держуніверситету, Сюзанна Вінтер, професорка департаменту сільськогосподарської економіки, соціології та освіти.

У ході зустрічі обговорили можливі сфери співпраці. Зокрема безпеку харчових продуктів та підтримку органів місцевого самоврядування, розробку та впровадження освітніх/просвітницьких програм задля підвищення ефективності команди місцевої влади в умовах війни та невизначеності.

Варто зауважити, що Коледж Пенсільванського державного університету розташований в місті Стейт-Колледж (State College), який з травня 2023 року став містом-побратимом Ніжина. Влітку 2022 року розпочалися дружні відносини з Езра Нейнс, мером Стейт-Колледжу, прадід якого походив з України.

За матеріалами www.nizhynrada.gov.ua

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net