ВЕЧІР-ЗУСТРІЧ «ПРОФІЛАКТИКА ЗЛОЧИНІВ У МОЛОДІЖНОМУ СЕРЕДОВИЩІ»

13 листопада у рамках Місячника популяризації правових знань для студентів інституту відбувся виховний захід за темою «Профілактика злочинів у молодіжному середовищі». До обговорення були залучені студенти різних курсів усіх спеціальностей інституту. Зацікавилися цією темою також і дехто з їхніх наставників. Так що вікова характеристика дослідників даної правової проблематики виявилася доволі різноманітною.

Професійно допомагав освітянам розібратися у тонкощах юридичної оцінки правопорушень, які несуть у собі найбільшу загрозу соціальним цінностям, тобто кримінальних злочинів, прокурор Ніжинської місцевої прокуратури Сірик І.В. Уже традиційно Ігор Володимирович стає гостем студентського колективу агроінституту, і співрозмовники завжди знаходять предмет спільного інтересу для його обговорення.

Ось і нині розмова з перших хвилин набула форми вільної бесіди, запитання й заперечення лунали буквально без упину, а отже, правникові доводилося наводити достатньо вагомі аргументи для обґрунтування своїх тверджень. Це були й цитати з нормативних актів, і яскраві ілюстрації з багатої на події діяльності Ніжинської прокуратури. А студентів цікавило все, що так чи інакше стосується молодої людини, всі складні обставини, в яких вона може опинитися насамперед через свою необізнаність. Йшлося про випадки хуліганства, булінг, бійки, вживання наркотиків, крадіжки, необхідну самооборону, дорожньо-транспортні пригоди тощо. Згадувалися навіть собаки бійцівських порід.

Завершальним напрямком тематики бесіди стали службові злочини, адже сьогоднішній студент – це завтрашній керівник.

Завершуючи спільну розмову, заступник директора з навчально-виховної роботи Демчук І.О. наголосила на пріоритетності ролі особистості у протистоянні не лише кримінальним правопорушенням, а й узагалі будь-яким антисоціальним проявам, на важливості вміння кожного з нас розпізнавати зло і протидіяти йому.

Олександр Грабовецький,
старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net