Вчена рада Університету затвердила звіт директора інституту

27 вересня відбулося засідання вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України. Центральним питанням порядку денного став звіт про діяльність нашого інституту, який представив директор Василь Лукач.

Він зупинився на основних показниках, наявних проблемах і шляхах їх вирішення. Зокрема, за рахунок відкриття магістерських програм планується компенсувати зменшення контингенту бакалаврату. Досвід цього року показав, що це цілком можливо і, крім того, забезпечує ще й суттєві надходження до спецфонду. Кадровий склад постійно поповнюється докторами і кандидатами наук та омолоджується. У міжнародній діяльності інститут узяв курс на Вишеградську групу. Запроваджується викладання окремих дисциплін в магістратурі англійською мовою. Серед здобутків – створений навчально-практичний центр. Однак потрібно створити ще сім лабораторій. Тому в сучасних умовах результати господарської діяльності є непоганими. Реалізація програми енергозбереження дозволила суттєво зекономити кошти.

Радник ректора НУБіП Дмитро Войтюк поцікавився, як функціонує їдальня в інституті. Ефективність забезпечується великим оборотом – прозвучало у відповідь. Василь Степанович позитивно сприйняв ідею проректора з навчальної і виховної роботи Сергія Кваші про підготовку за робітничими професіями на базі інституту. Професор Іван Чумаченко запитав, чи має інститут фінансування за державними тематиками науково-дослідних робіт. Викладачі інституту беруть участь у їх виконанні на базі університету, та поки що власних тематик немає, хоча робота у цьому напрямі активно ведеться. Позитивно схарактеризували діяльність навчального закладу, колективу та директора начальник науково-дослідної частини Володимир Отченашко, професор Іван Ковальчук, директор Ніжинського агротехнічного коледжу Олена Литовченко.

А начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання Олег Єресько представив результати зрізу знань та соціологічного опитування студентів інституту, які напередодні проводилися для старшокурсників інституту.

Після обговорення вчена рада Університету затвердила звіт директора інституту.

 

за матеріалами nubip.edu.ua

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net