Усі на Ярмарок: ювілейний Покровський Ярмарок

У кожного краю є свої традиції, свої знаменні дати. Для Ніжина – це Пресвята Покрова і традиційний, ювілейний, 25-й цьогоріч, Покровський Ярмарок.

«Усі на Ярмарок! Усі на Ярмарок!» – саме такими словами традиційно на центральній площі міста розпочинається головна місцева подія року.

   

І вже традиційно студенти та співробітники інституту є невід’ємною його частиною: торгують, презентують і запрошують на навчання. Адже, справді, краще один раз побачити, ніж сто разів чути.

    

Так всі гості міста і ніжинці мали змогу ознайомитися і придбати продукцію навчально-наукового виробничого підрозділу: як рослинництва, так і тваринництва. Студенти розповідали про спеціальності, роздавали агітаційний матеріал, презентували власноруч виготовлені цікавинки та пригощали смаколиками. А головне співали, відпочивали та веселилися.

   

То ж традиції підтримуємо, примножуємо і розвиваємося!

Галина Македон, старший викладач, голова студентського профбюро

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net