Урятувати не одне життя

У народі говорять: перший раз – випадковість, другий – збіг обставин, третій – закономірність. Коли душею вболіваєш за майбутнє своєї держави, то знаходиш не лише час, сили, а й можливість реалізувати поставлену мету.

Ніжинський агротехнічний інститут силами своїх представників здійснює не лише збір коштів, а й доправлення адресної допомоги українським бійцям в зону АТО. Чи багато знайдеться в Україні керівників закладів, які особисто беруть участь у подібних заходах? Директор Ніжинського агротехнічного інституту Лукач В.С. саме з когорти таких. Ось і нещодавно керівник нашого навчального закладу повернувся із зони ведення бойових дій, де вкотре зустрівся з ніжинськими бійцями.

Співробітники та студенти Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України знову долучилися до благодійної акції зі збору коштів на потреби військовослужбовців. За два дні навчальними закладами зібрано 26 тисяч гривень та спільно з ініціатором – Благочинним Чернігівської області, протоієреєм, настоятелем парафії кафедрального храму Всіх Святих м. Ніжина отцем Сергієм – придбано якісний тепловізор вартістю 61 тисяча 300 гривень.

18 вересня 2014 року у храмі Всіх Святих у присутності представників організацій, які брали участь у зборі коштів, та небайдужих прихожан було вручено тепловізор представнику батальйону, де служать ніжинські військові.

Висловлюємо вдячність усім співробітникам і студентам інституту та коледжу за виявлену громадянську позицію та підтримку наших земляків, які мужньо й гордо захищають суверенітет нашої держави.

Урятувати не одне життя

Урятувати не одне життя

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net