Україна – мати героїв

Весна… Вже сама згадка про неї будить у серці щемну радість, тривогу. Це період оновлення і відродження природи. Коли приходить весна кожному здається, що він народжується на світ вдруге, що ця весна – особлива, краща ніж були попередні. Саме в цю пору року народився наш Кобзар. З його народженням почалося відродження і оновлення України, бо кожним порухом душі він дбав про рідну землю. Патріотичні ідеї Шевченка зросли на життєдайному ґрунті багатовікової боротьби українського народу за свою незалежність. Події 2013-2015 років тому приклад.

Минуло більше ніж 200 років від дня народження Тараса Шевченка, але й сьогодні його слово живе поміж нас. Шевченко – це наша душа, наша мудрість, наша сила. І які б нещастя і муки не випадали на долю нашого народу, він вистоїть, якщо з нами буде Бог, якщо з нами буде слово Шевченка.

Сьогодні в актовому залі інституту відбулася концертна програма «Україна – мати героїв», присвячена 201 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Колективи наших навчальних закладів мали можливість насолоджуватися піснями, виступами хореографічних ансамблів та прекрасною патріотичною поезією великого українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча.

Бажаємо всім добра та миру! Нехай «Заповіт» великого Кобзаря стане заповітом для нас у справі збереження мови народу, звичаїв та любові до землі, яка нас народила, а вогонь душі Тараса Шевченка запалить у наших серцях іскру віри, надії, любові!

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net