Україна – це Європа!

11 травня студенти та адміністрація інституту стали учасниками урочистої церемонії підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу. Урочистості проводилися з нагоди ухвалення Радою Міністрів ЄС рішення про скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

Приналежність України до Європи є беззаперечною, оскільки географічний центр Європи знаходиться на території нашої держави. Та говорячи про Європу сьогодні кожен українець має на увазі Європейські цінності: демократичний підхід розбудови держави, економічні реформи, що направлені на підвищенні рівня життя населення.

Сучасними європейськими вимірниками є індекс щастя, індекс людського розвитку, індекс ведення бізнесу. І ми щиро сподіваємося, що скасування візових вимог стане першим кроком до підвищення цих показників, щоб кожен українець відчував себе повноцінним громадянином глобального європейського співтовариства.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net