У Ніжинському агротехнічному інституті пройшов форум-семінар «Україна і світовий правопорядок»

9 грудня в читальному залі інституту відбувся форум-семінар «Україна і світовий правопорядок» (з нагоди Міжнародного дня захисту прав людини та 70-річчя створення ООН). Не випадково, що він пройшов напередодні прийняття Декларації прав людини, адже ці дати – віхи в історії людства. Саме 10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day). У цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.

У нинішньому році Організація Об’єднаних Націй відзначає 70-річчя. За час свого існування ООН доклала максимум зусиль, аби виконувати задекларовані завдання – зміцнення миру і міжнародної безпеки та розвиток плідного співробітництва між державами-членами.

Напрямами роботи форуму-семінару були визначені: формування міжнародного досвіду захисту миру; Україна – засновниця ООН; агентства, фонди та програми ООН в Україні. У доповідях учасників звучала інформація про Лігу Націй як першу міжнародну організацію, створену з метою запобігання світовим конфліктам, підтримання рівноваги та миру, а також про створення, структуру і діяльність Організації Об’єднаних Націй.

Використаний організаторами форуму-семінару інтерактивний метод роботи в групах сприяв глибшому розкриттю теми, а також залученню до роботи практично всіх учасників. Підняті виступаючими цікаві, актуальні питання не залишили байдужими ні студентів, ні викладачів. Як свідчення вищезазначеного – доповнення, пропозиції, запитання, заперечення, обговорення.

І справді, особистість починається там, де людина починає розмірковувати, аналізувати й узагальнювати, робити висновки й прогнозувати.

Даний захід відбувся за активної участі студентів інституту під керівництвом старшого викладача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Грабовецького Олександра і вкотре засвідчив: виросла гідна заміна, здатна втілити в життя світові стандарти в галузі освіти, науки, економіки, а головне – у забезпеченні дотримання прав людини.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net