Твій професійний старт

23 лютого студентами випускних груп інституту було відвідано ІV День молодого спеціаліста "Твій професійний старт", що проходив в рамках міжнародної виставки Зернові технології, Agro Animal Show, Фрукти Овочі Логістика у місті Києві.

Відкривала захід директор НМЦ "Агроосвіта" Іщенко Тетяна Дем’янівна, яка привітала студентів на даному заході та наголосила на важливість практичного навчання, дуальної освіти та самоосвіти молоді в реаліях сьогодення.

Увазі студентів представлено презентації компаній-учасників програми "Школа працевлаштування" та "Ярмарок вакансій", серед яких KERNEL, AgriLab, Агрохолдинг "Мрія", Бізон-Імпорт та інші. Паралельно проводилися співбесіди для студентів із рекрутами компаній стосовно працевлаштування та проходження практики. Студенти мали можливість залишити резюме, познайомитися з пропозиціями, вакансіями, вимогами до кандидатів з яких є впевнене користування комп’ютером, знання пакету MS Office, володіння іноземною мовою та можливість переїзду в інший регіон.

Ознайомлення з експозиціями виставки та спілкування з представниками компаній є пізнавальною та невід’ємною складовою навчального процесу, тому бажаємо випускникам знайти своє перше робоче місце і підтвердити рівень здобутих умінь та знань.

Андрій Дворник, асистент кафедри експлуатації машин і технічного сервісу

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net