Тобі, Захиснику, вклоняємося низько!

Третій рік поспіль 14 жовтня на державному рівні відзначається День захисника України, визначений Указом Президента України. Цей день обрано не випадково. Споконвіків, ще з часів Київської Русі, на свято Покрови Пресвятої Богородиці наші пращури вшановували воїнів-захисників. Козаки вважали Покрову своєю заступницею.

Тому напередодні 12 жовтня в Ніжинській районній державній адміністрації відбулися урочистості, учасниками яких став і колектив інституту. За зразкове виконання службового і громадського обов’язку Подяками інституту нагороджені учасники бойових дій в зоні АТО: працівник інституту Костянтин Макієнко та студент факультету економіки, менеджменту та логістики Ярослав Єфіменко. А викладач кафедри життєдіяльності людини Володимир Сахно отримав Грамоту від військової частини за старанність, розумну ініціативу та сумлінне виконання службових обов’язків, проявлених під час навчальних зборів «Непохитна стійкість - 2017».

  ​

Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької мужності та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім'я суверенності та єдності нашої держави.

  ​​

Ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність та суверенітет нашої держави. Вічна пам'ять і слава загиблим героям! Нехай їх імена постійно нагадують про ціну нашої свободи, надихають і гуртують у боротьбі з ворогом.

Вічна слава героям!

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net