Сучасна соціально-економічна система

27 квітня на базі Ніжинського агротехнічного інституту відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна соціально-економічна система: парадигми, завдання і тенденції» з нагоди 120-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України.

   

Конференція зібрала наукові доробки понад 200 учасників з 9 країн та 15 областей України. Більш 60 установ та організацій узяли участь у науковому заході. Серед учасників студенти, аспіранти, молоді науковці і досвідчені імениті вчені, що мають власні наукові школи. Привітала гостей заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук та побажала всім продуктивної роботи та цікавих наукових ідей.

На пленарному засіданні свою наукову доповідь «Методика викладання маркетингу на засадах компетентнісного підходу» представив професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія» Володимир Россоха. Він закцентував увагу присутніх на необхідності і важливості формування профільних компетентностей у економістів. Далі про актуальне питання створення і функціонування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у сільській місцевості Чернігівської області доповів завідувач кафедри географії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Микола Барановський.

   

Тему «Управління конкурентним потенціалом транспортних підприємств» підняв завідувач кафедри економіки і управління Конотопського інституту Сумського державного університету Дмитро Власенко. Заключною стала доповідь старшого наукового співробітника Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олега Кондратенка «Україна в умовах транзитивного світопорядку», що дозволила зрозуміти геополітичний вплив на економічні процеси в Україні.

   

   

Також на конференції були запрошені представники газети «Все про бухгалтерський облік», що постійно співпрацюють з факультетом. Тому менеджер зі зв’язків з громадськістю Оксана Пономаренко вручила грамоти та фірмову продукцію кращим студентам напряму підготовки «Облік і аудит».

   

   

Далі учасники продовжили роботу по напрямах конференції: фінансовий механізм функціонування держави; розвиток підприємств, галузей та регіонів; соціальна політика держави.

Впевнені, що резолюція учасників конференції сприятиме розробці ефективного функціонування сучасної соціально-економічної системи.

Наталія Царук, 
 декан факультету економіки, менеджменту та логістики

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net