Студентський благодійно-патріотичний ярмарок

Наш навчальний заклад має багато традицій, однією з яких є проведення щорічного ярмарку «Барви осені» напередодні великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці. Не став виключенням і нинішній рік, але змінилася тематика та мета заходу. У цьому році студентами й викладачами Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу був організований і проведений патріотично-благодійний ярмарок, метою якого було зібрання коштів для придбання теплого одягу нашим землякам-військовослужбовцям.

Під звуки українських патріотичних пісень студенти пропонували викладачам та гостям ярмарки скуштувати та придбати смачні страви, композиції із цукерок, обереги, вироби із дерева, солоного тіста, вишиті бісером ікони та картини, вишивані рушники, прикраси в жовто-блакитних кольорах.

Присутні також могли скористатися послугами перукаря: зробити стильну зачіску, чи заплести оригінальну косу; а також шлюбного агентства, яке проводило жартівливі обряди українського весілля.

Усі учасники ярмарки: від студентів до керівників навчальних закладів отримали незабутні враження, а головне відчули атмосферу єдності, патріотизму та здійснили свій влад у мирне майбутнє нашої Єдиної України.

Висловлюємо вдячність усім студентам, співробітникам інституту й коледжу за постійне долучення до добрих справ. Добро врятує світ, Україну і кожного з нас!

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net