Студенти обрали свого представника до НАЗЯВО

10 червня голова Студентської ради інституту Андрій Калінін взяв участь у роботі III Всеукраїнського з’їзду представників органів студентського самоврядування. Зліт проходив в Національному Авіаційному Університеті, головна його мета – обрання другого представника від студентів до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). За результатами таємного голосування переміг Микита Євстіфєєв, студент Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Зліт зібрав майже 120 представників органів студентського самоврядування ВНЗ зі всієї України. Андрія Калініна було обрано головою лічильної комісії, то ж він безпосередньо був учасником важливого історичного моменту.

Таким чином тепер два представника від студентства (раніше туди делегований Микита Андрєєв, голова Молодіжної антикорупційної агенції) будуть входити до Національного агентства, яке уповноважене на реалізацію державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net