Студенти інституту – учасники Національного студентського форуму: освіта, лідерство, відповідальність

20-21 серпня року відбувся Національний студентський форум: освіта, лідерство, відповідальність, присвячений 30-тій річниці Незалежності України. Захід проходив на базі Університету державної фіскальної служби України.

Серед понад 200 учасників Форуму з 35 закладів вищої освіти України, що завітали в Ірпінь, були і студенти нашого інституту, факультету інженерії та енергетики: Володимир Ілляш, Ростислав Шрам і Олександр Романенко.

Подій було настільки багато, що важко описати їх всіх. Круглі столи за різними напрямками студентського життя: «Stand-up: творчість і креативність», «Студентська наука: від ідей до реалізації», «Студентський омбудсмен: роль та можливості», «Екологічний марафон: від macro-проблеми до micro-рішення», «Цифрова трансформація України: виклики та перспективи».

У роботі Форуму брали участь: Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, Перший заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, заступник міністра фінансів України Олександр Кава, керівник експертної групи впровадження та оцінки якості надання електронних послуг Міністерство цифрової трансформації України Денис Іванов, голова Київська обласна державна адміністрація Василь Володін, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин в. о. ректора Університет державної фіскальної служби України Валентина Унинець-Ходаківська, представники виконавчої влади та громадських організацій, бізнесу.

З моменту відкриття форуму міністр освіти и науки України Сергій Шкарлет, задав тон спілкування «Без презентацій, а про життя» і це зайшло. Дистанція між студентами і спікерами зникла і пішов дуже конструктивний діалог

Також ми мали змогу пограти в бізнес-ігри бізнес-гру «Стале галузеве підприємництво» та «Життєвий капітал». А ще були атмосферний кінопоказ на Терасі, яскравий флешмоб до Дня національного прапору України на унікальній набережній міста, запальна вечірка Irpin Stud Party, цікава екскурсія затишними парками Ірпеня, драйвовий Олімпійський ранок, надихаючі ранкові кави з відомими особистостями,.

Студенти – рушійна сила змін, яка прагне розвиватися, ставати взірцем для інших і впроваджувати інновації вже сьогодні. Щоб мрія реалізовувались потрібен план, а щоб був план – потрібен орієнтир. Таким орієнтиром стала Декларація, підписана учасниками Форуму. У документі визначені першочергові цілі і завдання для молодіжної спільноти. Текст документу буде опублікований на офіційному сайті Університету державної фіскальної служби України та буде підтриманий на законодавчому рівні.

Величезне спасибі організаторам за прекрасну організацію, а адміністрації інституту за сприяння участі!

Володимир Ілляш,
учасник Національного студентського форуму

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net