Студенти інституту – сертифіковані користувачі M.E.Doc

Електронний документообіг є вимогою часу і сучасні бухгалтери повинні бути впевненими користувачами спеціалізованих програм. Саме тому цього року між інститутом та ТОВ «Інтелект-Сервіс» підписано договір про співпрацю. Компанія випускає програмні продукти, призначені для автоматизації обліку та управління на підприємствах різних галузей виробництва.

І першим реальним результатом співпраці стали курси на базі інституту по роботі з програмою «M.E.Doc» – найпопулярнішою для подачі звітності до контролюючих органів та обміну первинними документами в електронному вигляді. Викладачем була директор ПП «Бреін-Плюс» (офіційного дилера ТОВ «Інтелект-Сервіс») Світлана Мирна.

18 травня на базі інституту відбувся «випускний» – урочисте вручення сертифікатів про успішне проходження курсів. Сертифікати вручав спеціаліст навчального відділу ТОВ «Інтелект-Сервіс» Ігор Аладьїн. У результаті маємо 18 студентів спеціальності «Облік і оподаткування» – сертифікованих користувачів програми та трьох викладачів факультету економіки, менеджменту та логістики, що мають право викладати навчальні курси по роботі з «M.E.Doc». Крім того випускники отримали фірмову сувенірну продукцію та право на придбання модулів програми «M.E.Doc» для компанії-роботодавця зі знижкою 50%.

Та все ж головна ідея курсів – максимально підготувати студентів-бухгалтерів до реальних умов роботи. Тому на врученні сертифікатів були присутні директори і бухгалтери підприємств Ніжина, які мали можливість не лише поспілкуватися з розробниками програми, практиками, а і провести міні-співбесіду зі студентами. Це директор державного комунального підприємства «Комунальний ринок» Володимир Павлюченко та бухгалтер ДКП «Комунальний ринок» Олена Покальчук, провідний бухгалтер військової частини А 3160 Наталія Розводовська, бухгалтер ПП «Грівас» Оксана Желєзна та бухгалтер комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Ніжинської міської організації Спортивного товариства «Спартак» Людмила Калініченко.

Дякуємо всім гостям за співпрацю та сподіваємося на подальшу спільну практичну підготовку бухгалтерів-економістів.

Царук Наталія,
декан факультету економіки, менеджменту та логістики

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net