Стратегія підприємства: науковий підхід

16 листопада студентки факультету економіки, менеджменту та логістики Ніна Кошова та Катерина Ярова стали учасниками Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегія підприємства: підприємницький контекст», що проходила на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Студентки, учасниці гуртка «Економіст» кафедри аграрної економіки, представили результати своїх наукових досліджень, зокрема в питаннях розвитку венчурного бізнесу та франчайзингу в Україні.

У конференції взяли участь близько 250 учасників з 55 навчальних закладів, яких привітав ректор університету Дмитро Лук’яненко. Під час пленарного засідання розглядалися доповіді стосовно наслідків Угоди про зону вільної торгівлі на стратегію підприємств, професійне вигорання підприємців та розвиток українського підприємництва.

Після пленарного засідання відбулися панельні дискусії. Перша – «Стратегія підприємства: інституціональні та конкурентні виклики», де учасники дискутували, яку потрібно розробляти стратегію для бізнесу і на скільки років, дійшовши висновку, що оптимальним є період три роки.

Друга – «Професійний портрет сучасного підприємця: освіта, компетентності, кар’єра», де акцентували, що для сучасного підприємця важливе значення відіграє якісна освіта, яка дає змогу ширше розвивати здібності підприємця.

Дана конференція дала змогу студентам не лише познайомитися з новими людьми, а і поглибити знання в актуальному питанні.

Галина Македон, старший викладач

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net