SMM – монетаризація

Інтернет, зокрема соціальні мережі, стали невід’ємною частиною сучасного життя, тому 21 березня в рамках вивчення дисципліни «Маркетинг» студентам факультету економіки, менеджменту та логістики була проведена лекція SMM-менеджером Костянтином Рухловим.

Костя – випускник Національного університету біоресурсів і природокористування України (факультет енергетики та автоматики), свого часу голова медіа-центру Студентської організації. Саме звідти і бере початок його медійна діяльність.

Social media marketing (маркетинг у соціальних мережах) – реальний спосіб отримувати пасивний дохід вже сьогодні. Тому власним досвідом і поділився Костянтин. Зачасту студенти сприймають соціальні мережі тільки як зручний спосіб спілкування, просто недооцінюючи їх реальний зв'язок з бізнес-середовищем.

Костя розповів якими способами можна збільшити власну аудиторії підписників, як співпрацювати з рекламодавцями, якими повинні бути «пости». Серед найперспективніших «ніш» даного ринку можна відмітити Telegram і Youtube. Зацікавленість студентів проявилася в живому діалозі, що розгорнувся між учасниками та бажанні «розкрутити» власну сторінку чи спільноту.

То ж йдемо в ногу з часом!

Галина Македон, старший викладач

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net