Smart-спеціалізація: результат співпраці влади, бізнесу, науки

28 березня в приміщенні Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбувся круглий стіл «Смарт спеціалізація: результат співпраці влади, бізнесу, науки» за участю членів робочої групи з розробки Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на 2021-2027 роки, до якої увійшли і представники Ніжинського агротехнічного інституту. Участь у роботі круглого столу взяли декан факультету інженерії та енергетики Анатолій Кушніренко, асистент кафедри транспортних технологій Андрій Дворник та старший викладач кафедри менеджменту Галина Македон.

Ініціатором заходу виступив Український інститут міжнародної політики, а відповідний організаційний супровід забезпечили Агенція регіонального розвитку та Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

У вітальному слові директор Агенції регіонального розвитку Сергій Хоботня закцентував увагу на тому, що важливо визначити спільні пріоритети та розпочати міжсекторальну співпрацю для розбудови спроможності області.

Директор Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Олександра Хомик зупинилася на перспективному плані, відповідно до якого буде створено бізнес-акселератор, коворкінг-зона та інноваційна майстерня.

Представники Українського інституту міжнародної політики Ростислав Томенчук та Надія Афанасьєва розповіли про сутність Смарт-Спеціалізації, роль інновацій і науки в розвитку області та як пов’язані кластери, технопарки і бізнес-інкубатори з Смарт Спеціалізацією.

Завершився круглий стіл жвавою дискусією та визначенням наступних зустрічей робочої групи для розробки Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки на засадах смарт-спеціалізації.

Анатолій Кушніренко,
декан факультету інженерії та енергетики

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net