Склад Студентської ради оновлено!

22 лютого студенти інституту обрали новий склад найвищого органу студентського самоврядування – Студентської ради інституту. Під час онлайн зборів кожен кандидат розповів про себе, бажані напрями своєї діяльності та бачення щодо розвитку студентської спільноти в цілому.

 
Новообраний склад студентської ради:
     

Висовень Микола

студент 2 курсу спеціальності «Агроінженерія», староста групи, активний учасник художньої самодіяльності – планує координувати саме цей напрям.

Костюк Руслан

студент 3 курсу спеціальності «Транспортні технології
(на автомобільному транспорті)», заступник старости групи, член Вченої ради інституту, приймальної комісії інституту, тому представляти інтереси студентів йому не в новинку. В майбутньому планує займатися науковою діяльністю та організацією спортивних заходів.

Подобна Діана

студентка 2 курсу спеціальності «Облік і оподаткування», староста групи, член Вченої ради та приймальної комісії, активний учасник культурно-масових на наукових заходів, планує долучитися до культурно-масового сектору Студентської Ради.

Стрілець Дмитро

студент 2 курсу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», староста групи. Основну увагу приділяє освітньому процесу та науковій роботі, тому планує покращувати саме цей напрям.

Одосовський Кіріл

студент 2 курсу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» планує зосередитися на інформаційній діяльності, заохочувати мотивацію студентів та представляти їх права на всіх рівнях.

Тищенко Анастасія

студентка 2 курсу спеціальності «Облік і оподаткування», активна учасниця наукових, спортивних, просвітницьких заходів, бажає активно співпрацювати з науковою спільнотою, організовувати конференції та стимулювати інтерес до науково-дослідницької роботи серед студентів

Помаз Богдан

студент 1 курсу спеціальності «Агрономія», староста групи, із перших днів навчання активно долучився до участі і організації мистецьких, творчих заходів, тому і надалі планує бути корисним студентській спільноті.

Чайка Анжеліка

студентка 1 курсу спеціальності «Менеджмент», хоче розвивати спортивні секції у нашому інституті, адже переконана, що лише в здоровому тілі – здоровий дух!

Нестеренко Микита

студент  курсу спеціальності «Агрономія», активний учасник спортивних секцій, то ж переконаний, що його досвід допоможе в проведенні різноманітних спортивних змагань та пропаганді здорового способу життя серед студентів.

Євглевська Анастасія

студентка 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування», є професіоналом в організації мистецьких заходів, адже має диплом менеджера соціокультурної діяльності. Прагне зробити інститут місцем, де кожен може знайти себе й виразити свої ідеї.

Марченко Марина

студентка 1 курсу спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)». До вступу в інститут активно брала участь в організаціях та проведені різних культурно-масових заходах, планує продовжити цю справу. Сподівається, що зможе зробити студентське життя більш яскравим та приємним.

Попереду – реалізація всіх планів та задумів,
обрання керівного складу та розподіл обов’язків. Успіхів!

Ірина Демчук, заступник директора
з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net