Шановні колеги!

Сьогодні Україна відзначає три славетних свята – День захисників та захисниць України, День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці. 14 жовтня – свято не лише чоловіків і жінок, які служать, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це – свято України. У сьогоднішніх непростих умовах і нелегких життєвих обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.

Наші захисники довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Вони гідно зустріли ворога, показали свою міць і незламність. Захисники України – опора держави та спокій наших домівок і близьких. Ми пишаємося нашими воїнами та пам'ятаємо кожного, хто віддав своє життя за нашу рідну землю!

Прийміть вітання з найкращими побажаннями добра, світлого настрою та перемоги! Щиро бажаємо міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!

Бажаємо усім нам козацької звитяги і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

Божої благодаті вам і вашим родинам!

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою від імені колективу
директор інституту
 
Василь ЛУКАЧ

 

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net