Щоквартальна семінар-нарада директорів та завідувачів бібліотек ВСП НУБіП України

8 вересня 2021 р. наукова бібліотека НУБіП України провела чергову семінар-нараду для директорів та завідувачів бібліотек відокремлених структурних підрозділів університету, онлайн на платформі Cisco Webex.

Засідання відкрив Олександр Санченко, начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання, який у вітальному слові відзначив важливість проведення таких заходів як можливості обміну досвідом.

Директорка наукової бібліотеки НУБіП України Тетяна Кіщак представила учасникам доповідь на тему: «Акредитація освітніх програм: вимоги до бібліотеки», зосередивши особливу увагу на забезпеченості навчальних дисциплін сучасними навчальними виданнями в друкованому та електронному форматі, наявності фахових періодичних видань, електронних ресурсів, відзначивши при цьому, що наукова бібліотека НУБіП України готова надати необхідну методичну та інформаційну підтримку.

Неллі Маркова-Пипко, заступниця директорки наукової бібліотеки, поділилась досвідом у проведенні занять з інформаційної культури для першокурсників у цікавому та креативному форматі.

На завершення Тетяна Кіщак поділилась враженнями про бібліотеку Університету штату Пенсильванія, яку відвідала з робочим візитом у липні 2021 р.

Ми дякуємо нашим колегам з університету за проведену зустріч та надану інформацію. Обмін досвідом і методична підтримка – цінна допомога для організації роботи нашої бібліотеки.

Наталія Гордіна,
завідувач бібліотеки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net