Розвивайся навчаючись: семінар-тренінг

10 жовтня на базі інституту студентам старших курсів факультету економіки, менеджменту та логістики було проведено семінар-тренінг від випускника Андрія Тертишника – нині головного бухгалтера, фінансового контролера міжнародної компанії «Коверіс» в Україні.

 

Що вивчати у 2019 році? Як бути корисним для роботодавця? Як себе мотивувати? Чи працює планування в наш час? Чи є життя після випускного? Відповіді на ці запитання майбутні випускники мали змогу почути на прикладі порад бізнес-гуру, особистих історій та власного досвіду.

 

Андрій наголосив, що ключовими «додатковими» навиками для сучасного економіста є: знання іноземної мови, робота з MS Excel, техніка швидкого читання, техніка «сліпого» набору тексту та водійські права. Адже сучасний фахівець повинен мати комплексні знання, бути «універсальним бійцем Джо». Студенти отримали реальні уроки по плануванню роботи, проходження співбесід, складання резюме, взаємодії з керівником.

 

На закінчення семінару відбувся інтерактивний фідбек, у вигляді питань-відповідей та розіграш спеціальної літератури. То ж впевнені, що натхненні та мотивовані студенти реалізують отримані поради на практиці.

Наталья Царук,
декан факультету економіки, менеджменту та логістики

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net