Розважальний захід «Хто зверху?»

З нагоди Дня студента, 20 листопада у читальному залі студентська рада інституту організувала розважальний захід «Хто зверху?», у якому взяли учать команда чарівних дівчат (Вікторія Дроб’язко, Олена Радченко, Наталія Ємець, Анна Костюченко, Тетяна Пелипань) і команда харизматичних хлопців (Євген Педорич, Максим Якущенко, Анатолій Шарапа, Максим Тищенко, Олександр Бебело).

Учасників очікували різноманітні завдання: скласти з букв слова, вгадати пісню, визначити в кого із команди суперників більше підписників в Інстаграмі, питання по статистиці, та багато інших.

Команди змагалися відважно та весело, урізноманітнивши тим самим будній день і подарувавши гарний настрій та заряд позитиву глядачам і організаторам.

За результатами усіх етапів, перемогу отримала команда дівчат, за що кожна учасниця була нагороджена оригінальним подарунком від студентської ради «Відкрити у разі настання сесії».

Команда хлопців також була на висоті і отримала солодкі подарунки.

Студентська рада дякує всім, хто долучився до заходу за чудово проведений час та запрошує всіх долучатися до майбутніх заходів.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net