Розпочато щорічний студентський турнір з Брейн-рингу

26 жовтня в інституті пройшла перша гра традиційного щорічного Чемпіонату з Брейн-рингу. Учасниками стали команди першокурсників та Студентської ради, що активно змагалися в інтелектуальних боях.

П’ять команд зіграли двобої одна з одною. Назви були по-студентському веселі, а бойовий азарт по-молодіжному войовничий: програвати не хотів ніхто.

Отже, в результаті перевірки на загальний рівень ерудованості та з урахуванням везіння результати наступні: за активну участь нагороджено команди «Tea тушки» (група БО 171) та «Синьоротики» (група БЕ 171), 3 місце посіла команда «Жовторотики» (група БА171), почесне друге – «Бруклін» (група БМ 171) та перемогла за рахунок досвіду команда Студентської ради під назвою «Св.легіон імені С.Бандери».

Усі команди отримали солодкі подарунки та дипломи. Дякуємо всім за участь та слідкуйте за нашими новинами.

Андрій Калінін, голова Студентської ради інституту

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net