Розпочато прийом заявок на конкурс проєктів прикладних наукових досліджень

МОН оголошує конкурсний відбір проєктів прикладних досліджень із розроблення наукових засад створення та підтримки Національного порталу міжнародного науково-технічного співробітництва.

У Конкурсі можуть брати участь наукові установи, що належать до сфери управління МОН. Відбір проєктів буде здійснюватися за результатами наукової та науково-технічної експертизи, а виконання відібраних досліджень за кошти державного бюджету розпочнеться вже цьогоріч.

Заявки приймаються до 17:00 7 червня 2022 року.

Пропонуємо перейти за активними посиланнями для ознайомлення з повним текстом оголошенняінструкцією щодо заповнення заявки, формою заявки та загальними вимогами.

Більше інформації про конкурс за телефонами та електронними адресами:

Довідково
Національний портал міжнародного науково-технічного співробітництва сприяє зростанню кількості українських проєктів у програмах міжнародного співробітництва через інформування українських вчених, інноваторів і підприємців про рамкові програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа», «Євратом», а також інші програми міжнародного наукового та інноваційного співробітництва.

Нагадаємо, ЄС відкриває нові програми для українських студентів і науковців.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net