Робота студентського наукового гуртка кафедри менеджменту та аграрної економіки «Сучасний економіст»

23 вересня студенти-першокурсники факультету агротехнологій та економіки стали активними учасниками студентського наукового гуртка кафедри менеджменту та аграрної економіки «Сучасний економіст».

Гурткова робота – сприятливий простір творчого та особистісного вдосконалення здобувачів вищої освіти, поглибленого розвитку їх здібностей, реалізації можливостей та прагнень. Мета гуртка «Сучасний економіст» полягає у формуванні фундаментального економічного мислення в студентів-учасників як основи подальшої фахової підготовки та майбутньої трудової діяльності.

І для дорослих, і для дітей найкращим способом навчання є гра. Вона допомагає вивчити нове, засвоїти науки та запам’ятати складні поняття. Це змагання, суперництво, бажання стати переможцем у певних активностях. Навчання у вигляді гри мало місце ще в Давній Греції, де в навчальних закладах проводились спортивні та музичні змагання, дебати. Так, у процесі суперництва і змагань, учні краще відточували свої навички і засвоювали нові. Це працює дуже просто: в ігровому навчанні людина концентрується не на самому процесі засвоєння інформації і навичок, а на грі. В таких ситуаціях мозок сприймає процес навчання як розвагу: легше запам’ятовує інформацію, концентрує увагу та будує нові логічні зв’язки.

Бути фінансово грамотним – завжди актуально і ніколи не пізно. Життя змінюється і потрібно поспішати змінюватись разом з ним.

Гра «Життєвий капітал» – це сучасна та ефективна українська версія всесвітньо відомої гри Cash Flow. Саме її учасниками були гуртківці. Суть ситуативної гри «Життєвий капітал» полягає у тому, щоб показати, як можна раціонально або нераціонально розпоряджатися власними коштами. Це захищена авторська методика, правила гри якої опираються на ті фінансові інструменти, які присутні у вітчизняній економіці. Також гра адаптована під особливості українського менталітету.

Кидаючи ігровий жереб та рухаючи фішки по ігровому полю, учасники гри зустрічалися із такими ж фінансовими проблемами, якими наповнене людське життя в суспільстві. Студенти мали можливість скористатися нехай умовними, але грошима.

Користь, яку отримують учасники від гри, у багато разів перевершує всі очікування. Вона змінює мислення і дає навички, які допомагають формувати пасивний дохід. Відбувся вдалий старт. Тепер будемо удосконалювати навички!

Інна ДВОРНИК, в.о. завідувача кафедри менеджменту
та аграрної економіки, керівник гуртка

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net