Робочий візит керівництва університету

30 жовтня з робочим візитом до інституту завітали проректор з навчальної і виховної роботи НУБіП України Кваша Сергій Миколайович та начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання Єресько Олег Вікторович.

У ході візиту Сергій Миколайович поспілкувався зі студентами нової спеціальності "Агрономія", наголосив на важливості обраної ними професії та розповів про ті якості агронома, які роблять його конкурентоспроможним на ринку фахівців.

 

ході візиту було здійснено огляд матеріальної бази навчальних корпусів. За останній рік керівництвом інституту здійснено ремонт коридору другого поверху лабораторного корпусу та модернізовано лабораторії для забезпечення спеціальності "Агрономія", осучаснено приміщення деканатів і кафедр, які відтепер можуть конкурувати своїм виглядом з провідними університетами. В подальших планах – методичне наповнення лабораторій, закупка сучасних меблів та обладнання.

 

Делегація оглянула музейний комплекс інституту, до складу якого входять музей історії інституту, музей хліба та Музей Гідності і Пам’яті. Музей історії інституту охоплюватиме більше 120 років життя та бурхливого розвиту навчального закладу. Музей хліба демонструватиме історію хліборобської культури українського народу від найдавніших часів до сьогодні. У музеї Гідності та пам’яті відображатимуться події бою під Крутами, революції Гідності, антитерористичної операції та волонтерський рух.

 

Гості провели зустріч з викладачами та магістрами першого курсу, надали ряд важливих порад та рекомендацій по покращенню освітнього процесу та виховної роботи.

 
Ірина Демчук,
заступник директора навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net