Результати засідання приймальної комісії

 
1 серпня 2018 року під головуванням директора інституту Василя Лукача відбулося засідання приймальної комісії, основною темою якої стояло питання надання рекомендацій на навчання за державним замовленням для вступників освітнього ступеня бакалавр.
Відкриваючи засідання, директор поінформував про перебіг вступної кампанії та тенденції вступу 2018. Відзначено належний рівень і організованість роботи приймальної комісії. Заплановані показники по державному замовленню на заявлені місця в основному виконані, зокрема, з технічних спеціальностей. В той же час прохідний бал на економічні спеціальності залишається високим. Тому було закцентовано увагу на трьох першочергових завданнях, що обов'язково мають бути реалізовані вже з початку 2018-2019 навчального року, а саме:
  • покращення та активізація роботи підготовчих курсів для підвищення конкурентоспроможності сільської молоді;
  • необхідність відкриття нової спеціалізації з менеджменту, зокрема підготовки фахівців для об’єднаних територіальних громад;
  • відкриття нових, затребуваних на ринку праці, освітніх програм.

Відповідальний секретар приймальної комісії Валерій Лементарьов озвучив загальні цифри: маємо 332 заяви на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр», з них 143 – на базі повної загальної середньої освіти та 189 – на базі диплому молодшого спеціаліста. 
 

 

Так, за результатами конкурсного відбору за денною формою навчання на освітній ступень бакалавра на базі ПЗСО (повної загальної середньої освіти) та на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» на місця державного замовлення рекомендовано 54 чоловіка, а з урахуванням контрактної форми навчання ця цифра складе більше 100 чоловік. За заочною формою навчання на місця державного замовлення та на контрактну форму навчання ця цифра складатеме близько 50 чоловік.

Декан факультету інженерії та енергетики Анатолій Кушніренко підкреслив зростання престижу інженерних та аграрних спеціальностей, про що свідчить співпраця з роботодавцями та відмітив важливість адаптації першокурсників у студентський колектив.  

  

Декан факультету економіки, менеджменту та логістики Наталія Царук щє раз наголосила на надзвичайно високий прохідний бал на місця державного замовлення на економічні спеціальності, зокрема «Менеджмент» і «Облік і оподаткування», що є нездоланним для абітурієнта з сільської місцевості. Тому існує гостра необхідність активізації та проведення якісної підготовки потенційних вступників на підготовчих курсах для складання ЗНО 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук відзначила правильність обраного курсу інституту, що показують результати першого набору за новою спеціальністю 201 «Агрономія» та засвідчує найбільша кількість поданих заяв.

  

У заключному слові директор інститут Василь Лукач відзначив, що з урахуванням прийому на навчання  за освітнім ступенем магістра ліцензовані обсяги (125 чоловік) будуть заповнені  в повному обсязі. Таким чином, при цьогорічному випуску за денною формою навчання 140 чоловік буде прийнято більше 200 абітурієнтів.

Вітаємо наших майбутніх студентів з вдалим стартом та чекаємо в стінах інституту!

Валерій Лементарьов,
відповідальний секретар приймальної комісії

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net