РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «КРАЩА ІННОВАЦІЙНА РОЗРОБКА – 2020»

Традиційно і цього року Департамент економічного розвитку ОДА та Агенція регіонального розвитку Чернігівської області проводить обласний конкурс "Краща інноваційна розробка", на якій приймалися інноваційні розробки та винаходи, які впроваджені у виробництво та роботи, що знаходяться на стадії розробки або впровадження у виробництво, у тому числі захищені патентом чи свідоцтвом.

У конкурсі взяли участь представники різних організацій та навчальних закладів, серед них Національний університет «Чернігівська політехніка», Інститут мікробіології та агропромислового виробництва НААН, ТОВ «НВП «Метекол», ПП НВФ «Регмік», ПК “Пожмашина” та наш інститут.

24 грудня у Чернігові відзначали переможців та призерів конкурсу, серед яких є і наші представники. Так, у номінації «Агроінновації» третє місце посіла конкурсна робота «Електромагнітний стимулятор посадкової картоплі» за авторством групи науковців інституту В.С. Лукача, А.Г. Кушніренка, А.В. Івановського, М.І. Ікальчика, О.В. Москаленка. А у номінації «Технічні та технологічні новації» третє місце посіла конкурсна робота «Енергозберігаючий похилий конвеєр для прибирання гною», автор – М.І. Ікальчик.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу і бажаємо їм подальших перемог та запрошуємо всіх викладачів та студентів долучатися до наукової роботи і гідно представляти наш навчальний заклад на конкурсах.

Ікальчик М.І.,
доцент кафедри агроінженерія

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net