Публічний захист випускних робіт на кафедрі менеджменту

8 лютого на факультеті агротехнологій та економіки відбувся публічний захист випускних бакалаврських робіт спеціальності 073 «Менеджмент» заочної форми навчання, що був проведений у змішаному форматі.

Компетентності випускників-бакалаврів оцінювала екзаменаційна комісія під головуванням професора кафедри економіки підприємства ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» Світлани Судомир, у складі завідувача кафедри менеджменту Галини Македон, старших викладачів кафедри Вікторії Стадник, Ольги Лайко та Інни Брюхачової (секретаря комісії).

Із вступним словом до студентів та членів комісії звернулася голова комісії Світлана Судомир, яка побажала здобувачам на достойному рівні представити результати своїх досліджень, ознайомила їх із регламентом проведення захисту та розпочала роботу комісії.

Студенти вільно володіли матеріалом з обраної тематики досліджень, використовували презентації для своїх доповідей, а на питання членів комісії давали вичерпні відповіді та вносили власні пропозиції.

На розсуд комісії студенти представили різнопланові дослідження, зокрема розглядалися питання розробки цінової політики, реклами, мотивування персоналу, кадрового забезпечення, управління інноваційною діяльністю, розвитку підприємства на засадах диверсифікації діяльності.

Оголошуючи результати захисту випускних бакалаврських робіт завідувач кафедри менеджменту Галина Македон відмітила високий рівень підготовки, актуальність досліджень та глибокі практичні знання. Побажала випускникам подальших звершень і досягнень, а також висловила щирі сподівання зустрітися в стінах нашого інституту у якості майбутніх магістрів.

Вітаємо всіх випускників, бажаємо успіхів, наснаги і широкого життєвого шляху у професії!!!

Македон Галина,
завідувач кафедри менеджменту

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net